TRIEDENIE ŠATNÍKA U VÁS DOMA

Ján Kucej, osobný stylista vám zostaví štýlový šatník.

Stojíte každé ráno pred šatníkom? Ján Kucej, osobný stylista vám zostaví štýlový šatník.

Každé ráno zúfalo stojíte pred skriňou a vôbec netušíte, čo si máte obliecť? Vytvoriť štýlový outfit vám dá vždy zabrať, aj tak to nedopadne podľa vašich predstáv? Máte pocit, že stále nosíte to isté? Ste presvedčená, že jedinečný štýl v obliekaní dosiahnete iba s množstvom  peňazí?

Ako z toho von?

Na to, aby ste prestali riešiť dilemu čo na seba, existuje riešenie. Triedenie šatníka vám prinesie nový pohľad na vaše kúsky v skrini. Istotne tam máte poklady, na ktoré ste zabudli, alebo o nich aj viete, ibaže neviete s čím a ako ich skombinovať.

Aký je postup

Predtým, než sa pustíme do triedenia vášho šatníka, sa s vami porozprávam. Chcem vedieť, čo máte radi, v akom oblečení sa cítite príjemne, aj čomu sa venujete. Potom sa pustíme do vášho šatníka. Pozriem si vaše oblečenie, topánky, aj doplnky a z nich vám vytvorím 5 outfitov, ktoré vám odfotené pošlem aj mailom. Nič si nemusíte pamätať. Triedenie šatníka a vytvorenie piatich outfitov u vás doma trvá 3 hodiny. Ak neviete či by vám takáto služba prišla vhod, odporúčam aby ste si prečítali krátke info – čo hovoria o spolupráci so mnou niektoré klientky- referencie.

  • Porozprávame sa o vašom životnom štýle
  • Vytvoríme 5 základných outfitov
  • Nájdeme vhodné doplnky
  • Všetko zaznamenám, nafotím a zašlem
Rady a návody - Ján Kucej, osobný stylista inšpiruje a radí

Čo získate?

Výsledkom úspešného triedenia vášho súčasného oblečenia bude štýlový šatník. Spoločne sa pozrieme na veci, ktoré momentálne nosíte. Posvietime si aj na oblečenie, ktoré máte v skrini niekde hlboko uložené a myslíte si, že je už nepoužiteľné a mimo módnych trendov. Verte mi, že opak býva veľmi častou realitou. Zároveň vám pri triedení poradím:

  • Ktoré strihy svedčia vašej postave
  • Ktoré farby zvýraznia vašu prirodzenú krásu
  • Ktoré kúsky oblečenia navzájom ladia a dodajú vám iskru a štýl
Práca ma baví

Styling a poradenstvo