ČO POVEDALI NA SPOLUPRÁCU

Ako vám osobný stylista napomôže s obliekaním a štýlom?

Jaroslava Chovancová

Janka Kuceja som spoznala v ten najlepší čas :-). Poznáte to, mama na plný úväzok … k tomu vlastné podnikanie … úžasné dieťa, veľa aktivít, málo času, chuť vyzerať a cítiť sa štýlovo, pohodlne a krásne … a to nielen v biznise, ale aj na pieskovisku. To všetko Janko splnil. Ušetril mi čas, veeeeľa času (s dieťaťom vážne nestíham behať po obchodoch a hľadať módne vychytávky).
Zároveň mi dal odporúčania, čo pristane mojej postave, ako jednoducho kombinovať oblečenie a nestráviť celý deň pred skriňou. A v neposlednom rade neutrpeli moje financie. Patrí mu moje veľké ĎAKUJEM. Referenciu si môžete overiť TU >>>

Lenka Šomjaková

Janko je sympatický mladý muž. Stále usmievavý, milý a vždy ochotný pomôcť v každej situácii. Miluje módu a všetko čo s ňou súvisí. A preto je pre mňa veľmi dôležitý.
Poprosila som ho o obnovenie môjho šatníka. Ukázal mi veci, ktoré mi pristanú a veci, ktoré sa k mojej postave vôbec nehodia. Popritom mi vysvetlil, ktoré materiály spolu fungujú, a ktoré nie. Keď sa chystám na nejakú oslavu, jubileá, večierok, či svadbu, v prvom rade mu zavolám a hneď riešim, čo na seba.
Presne preto ho odporúčam aj ostatným ženám, mužom, deťom, proste všetkým, ktorí chcú vyzerať moderne, štýlovo a cítiť sa skvele.

Eva Fučeková

Janko zmenil môj pohľad na vlastnú ženskosť. Vďaka nemu som odvážna. Možno sa spýtate. Ako vám osobný stylista napomôže s obliekaním a štýlom? Pokojne si samú seba predstavím aj v oblečení, po ktorom by som predtým nikdy nesiahla. Zbúral hranice nemožného a dokázal, že správne skombinovaný kúsok oblečenia môže spraviť veľkú službu. Páči sa mi jeho minimalizmus a zmysel pre čistotu štýlu.
Keďže mi radí už niekoľko rokov, vnímam, ako sa neustále posúva a do svojej koncepcie pridáva stále nové prvky. Vždy má prehľad o tom, čo je aktuálne a pohotovo reaguje na akýkoľvek módny trend.
Keďže vlasy sú korunou krásy každej ženy, svoju úlohu poradcu doplnil aj o ich úpravu. Spokojný je až vtedy, keď som upravená od hlavy až po päty. A to doslova. Samozrejme, ja tiež.

Martina Valachová

Popri mojej práci som sa v živote stretla s niekoľkými stylistami. Boli to muži aj ženy. Keď som pracovala pre vydavateľstvo, často som po radu zašla za kolegom, ktorého meno ja na Slovensku veľmi zvučné. Už asi 5 rokov som v šatníku veľa nemenila. Keďže sa moje pracovné smerovanie pohlo iným smerom, využila som príležitosť a popri tom, že moja agentúra JUICY  spracovala túto web prezentáciu, podujala som sa v rámci fotenia a nazbierania fotomateriálu stretnúť s Jankom Kuceojm aj ako klientka. Na vlastnej koži som mohla vyskúšať jeho cit a zmysel pre detail. Topánky, ktoré by som si nikdy neobula k tomu, čo som mala práve oblečené sadli k outfitu ako uliate. Absolvovali sme spolu i nákupy a musím povedať, že Janko má pred sebou skvelú budúcnosť. Aj jeho cenová politika naznačuje, že chce svojimi službami pomáhať normálnym ženám a nestavia svoju budúcnosť na spolupráci s celebritami. Ak sa pýtate – Ako vám osobný stylista napomôže s obliekaním a štýlom? Moja odpoveď znie. Významne. Vyskúšajte 360 minútovku. Bude to deň vyčlenený iba vám a vo vašom šatníku nastanú zázraky.

Monika Prieložná

Janko vie, čo robí a robí to srdcom. Vnímam ho ako mladého, sympatického, komunikatívneho a trpezlivého profesionála, ktorý vie, čo sa komu hodí od hlavy až po päty.
Pri jeho premenách sa žena cíti ako tá jediná, vážená, neobyčajná a štýlová. Outfit vylepšuje dovtedy, kým s ním nie je na 100 % spokojný. Každý detail je jeho.
Vždy sa spýta: „Ako sa v tom cítite?“ Je proste božský a rada s ním spolupracujem.

Práca ma baví

Styling a poradenstvo