O MNE A O TEBE

Osobný stylista radí, ako si správne vybudovať základ svojho šatníka

Ján Kucej, osobný stylista. So mnou budete vždy štýlová.

_

Zvyčajne na každom webe nájdete sekciu, ktorá sa volá o mne, alebo o nás. Môj pohľad je iný. Táto stránka je skôr o tebe, o tvojej kamarátke, o tvojej mame, susede. Skrátka je o tebe a o mojom prístupe.

Volám sa Ján Kucej a som nekonvenčný módny stylista. Pomáham ženám, aby vďaka oblečeniu prebudili svoju výnimočnú krásu, charizmu a jedinečnosť. Ukazujem im, ako môžu navzájom skombinovať jednoduché kúsky oblečenia a dosiahnuť tým úžasný výsledok. Teším sa, keď stoja pred zrkadlom spokojné a šťastné. Nie každá dostala do vienka ideálnu postavu, nie každá má dostatok peňazí.  Štýl nie je o peniazoch ani o postave. Každý deň o tom presviedčam svoje klientky a oni už vedia, že byť štýlovou a krásnou sa dá byť za každých okolností. Pridajte sa aj Vy.
Ján Kucej, osobný stylista. So mnou budete vždy štýlová.

 

Poradím so všetkým štýlovo.

Rezervujte si termín dnes!

Triedenie šatníka u vás doma

Viac informácií

Nastal ideálny čas prizvať na spoluprácu osobného stylistu.

Konzultácia a doladenie šatníka

Viac informácií

360 minútovka špeciálny balík

Viac informácií

Kontakt - Osobný stylista Ján Kucej vám poradí nielen v Bratislave

Nákupy outfitov so stylistom

Viac informácií

Osobný stylista JÁN KUCEJ: Spolupráca so stylistom je o hladaní

Štýlová na event a príležitosť

Viac informácií

Rady a návody - Ján Kucej, osobný stylista inšpiruje a radí

Pripravujeme
pre vás E-Book

Viac informácií

Búram mýty, že práca módneho stylistu je len pre veľké móla, televízie, či módne časopisy. Aj preto som netypický.
Som presvedčený, že každá žena si zaslúži služby stylistu. Najmä, ak túžite po funkčnom oblečení, vážite si zarobené peniaze a chcete ušetriť čas. Zmysluplne strávené chvíle s rodinou a priateľmi sú pre vás všetkým, než bezvýsledné blúdenie v obchodoch. Skvelý výzor je už len príjemným benefitom.

K práci v predajni Tom Tailor som sa dostal počas štúdia chémie a biológie na vysokej škole. Plánovaná cesta k medicíne nabrala úplne iný smer. Síce na míle vzdialený, ale môjmu srdcu veľmi blízky.
Z obchodu odchádzali spokojní ľudia, ktorí nechali prehovoriť moju tvorivosť. Práve tam som si potvrdil, čomu sa chcem skutočne venovať.

Absolvoval som štúdium módneho a vlasového stylingu v Bratislave. Spolupracoval som s viacerými značkami od Tom TailorMohitoZara až po módny dom Alizé, kde som sa mnohému naučil. Dostal som sa do kontaktu s najnáročnejšou klientelou a svetovými značkami.
Svet módy mi veľmi rýchlo nastavil hranice a dal milión dôvodov, prečo nerobiť prácu módneho stylistu. Žijem módou a prekážky ma neodradili. Práve naopak. Úmorné fotenia, či prebíjanie sa módnym trhom nakoniec priniesli vytúžené výsledky.
Mal som možnosť uverejniť módne stylingy v dámskych magazínoch Emma, Eva, Harmónia a robiť prácu osobného módneho poradcu.
Ján Kucej, osobný stylista. So mnou budete vždy štýlová.

 

Práca ma baví

Styling a poradenstvo