ŠPECIÁLNY BALÍK 360 MINÚTOVKA

Zmena štýlu a poradenstvo osobného stylistu počas jedného dňa

Predstavte si situáciu, že vaše skrine sú plné rôznych šiat a doplnkov a vy predsa každé ráno stojíte nerozhodná pred skriňou a rozmýšľate čo na seba? Máte chuť  všetko vyhodiť a začať odznovu. Alebo pretriediť, len neviete odkiaľ začať. Zmena štýlu a poradenstvo osobného stylistu počas jedného dňa je pre vás to pravé. Ide o štýlový balík, kedy ku vám  prídem domov. Porozprávame sa. Vysvetlím vám, ktoré farby a strihy vám sadnú.

Začneme triedením šatníka

Vyberieme všetko zo skríň a skombinujeme veci do jednotlivých celkov. Do práce, na voľný čas, na slávnostné príležitosti. Zvyšok dáme bokom. Dáme si kávu a vyberieme sa do obchodov. To, čo vám chýba nájdeme v obchodoch a buď si to hneď kúpite, alebo aspoň získate predstavu ktoré kúsky potrebujete doplniť. Nie nebojte sa. Nebudeme chodiť po exkluzívnych butikoch a nezruinujeme váš rozpočet. Bude to jeden z dní, ktoré si isto zapamätáte. Bude to deň určený len vám a učeniu sa. Taká 360 mnútovka.

Čo stoja služby stylistu Jána Kuceja - prehľadný cenník

Aký je postup

Bude ma zaujímať, čo presne potrebujete, čo všetko máte v skrini, aký je váš životný štýl. Prejdeme si spoločne farebnú škálu, ktorá je k vášmu typu najvhodnejšia. Tiež vám vysvetlím, aké strihy je dobré uprednostňovať. Potom sa pustíme do vášho šatníka. Pozriem si vaše oblečenie, topánky, aj doplnky a z nich vám vytvorím 8 outfitov, ktoré vám odfotené pošlem aj mailom. Potom strávime čas v obchodoch a vyberieme spolu kúsky, ktoré dotvoria váš základný šatník o ďalšie štyri outfity. Na konci dňa budete mať vyriešené prakticky všetko, čo potrebujete pre svoje fungovanie.

  • Potrebujete si urobiť jasno v šatníku?
  • Túžite po niečom novom? Okrem vytriedenia vecí potrebujete poradiť s doplnením vašich outfitov?
  • Chcete ušetriť čas a peniaze nákupmi nevhodného oblečenia, ktoré napokon nenosíte?
Zmena štýlu a poradenstvo osobného stylistu počas jedného dňa

Čo získate?

Získate kompletne zostavený šatník, ktorý bude plniť účel a budete pripravená do práce, na voľný čas i na príležitosť. Budete vedieť aj do budúcna, ktoré farby a strihy vám pristanú a dodajú vám iskru. Nadobudnete väčšiu istotu. Naučíte sa, ako skryť prípadné nedokonalosti vašej postavy.

  • Dvanásť outfitov – kombinácie oblečenia, topánok a doplnkov priamo z vašej skrine a z nákupu, ktorý v ten deň zrealizujeme
  • Fotky outfitov - aby ste si nemuseli všetko zapamätať, náš deň zdokumentujeme a vy sa budete môcť vrátiť k jednotlivým doporučeniam
  • Budete vedieť ako ďalej dopĺňať svoj šatník a ušetríte peniaze na zle zvolených nákupoch
Práca ma baví

Styling a poradenstvo