KONZULTÁCIA A DOLADENIE ŠATNÍKA

Nastal ideálny čas prizvať na spoluprácu osobného stylistu.

Potrebujete doladiť svoj šatník? Nastal ideálny čas prizvať na spoluprácu osobného stylistu.

Máte službu Triedenie šatníka za sebou, od nášho prvého stretnutia uplynulo niekoľko mesiacov a vy potrebujete po čase doladiť svoj šatník? Nastal ideálny čas prizvať na spoluprácu osobného stylistu. Vďaka tejto službe získate ďalšie kombinácie outfitov, vďaka ktorým budete vyzerať jedinečne kedykoľvek. Či je teplo alebo mráz, či ste v práci alebo doma s dieťatkom, či ste s priateľkou na káve alebo si užívate večierok.

Život je zmena…

Ako som uviedol vyššie, nevidíme sa po prvýkrát. Už sme sa stretli pri službe, ktorá spočívala v triedení vášho šatníka. Viem, čo máte radi, v akom oblečení sa cítite najlepšie. Klientky väčšinou neodolajú a kúpia si rôzne šaty, topánky, doplnky samé. Potom zvyknú zavolať, že sú to síce podľa nich pekné veci, ale dajako ich nevedia zladiť s tým, čo majú. Potrebujú poradiť. Nastal ideálny čas prizvať na spoluprácu osobného stylistu.

Aký je postup

Bude ma zaujímať, čo od konzultácie a doladenia šatníka očakávate, aké zmeny u vás nastali. Či potrebujete vytvoriť outfity v súvislosti s prichádzajúcim ročným obdobím, odchodom na materskú dovolenku, či návratom do práce, alebo chcete nové outfity vyskladať z oblečenia, ktoré ste si od našej poslednej spolupráce nakúpili. Potom sa pustíme do vášho šatníka. Pozriem si vaše oblečenie, topánky, aj doplnky a z nich vám vytvorím 8 outfitov, ktoré vám odfotené pošlem aj mailom. Nič si nemusíte pamätať. Získate fotky 8-ich outfitov, z toho štyri budete mať priamo na sebe oblečené. Už žiadne dlhé premýšľanie pred skriňou.
Tvorba ôsmich outfitov u vás doma trvá 2 hodiny.

  • Máte za sebou Štýlový šatník, o ktorý sa naďalej staráte?
  • Túžite po niečom novom?
  • Chcete ďalšie kombinácie oblečenia, topánok a doplnkov, ktoré podčiarknu vašu jedinečnosť, dodajú vám iskru a výnimočný štýl?
Osobný stylista JÁN KUCEJ: Spolupráca so stylistom je o hladaní

Čo získate?

Služba Konzultácia a doladenie šatníka je nadstavbou služby triedenia šatníka. Získate nový pohľad na vaše outfity, spoločne nájdeme doplnenie vášho šatníka na rôzne príležitosti a vďaka tomu budete pripravená do práce, na voľný čas, alebo na menšiu spoločenskú udalosť.

  • Osem outfitov – osem kombinácií oblečenia, topánok a doplnkov priamo z vašej skrine
  • Fotky ôsmich outfitov - dva do práce, dva na deň, dva na voľný čas, dva na večer (príležitosť jednotlivých outfitov nie je striktne daná, všetko záleží od vašich očakávaní, ktorým to prispôsobím)
  • Fotografie štyroch oblečených outfitov.
Práca ma baví

Styling a poradenstvo