NAKUPOVANIE SO STYLISTOM

Zmena štýlu a poradenstvo osobného stylistu počas jedného dňa

Nakupovanie so stylistom

Napriek tomu, že som muž, milujem obchodné centrá. Pri svojej profesii sa stretávam aj so ženami, ktoré pri nakupovaní zažívajú úplne iný scenár: Najprv dlho pozerajú do skríň. Potom zúfalo zahlásia “Nemám čo na seba!” a idú nakupovať. Avšak nakupovanie nie vždy dopadne práve podľa ich predstáv.

Zmeňte to!

Strávite celý deň, prinajmenšom niekoľko hodín nakupovaním oblečenia a domov prichádzate unavené? Porozbaľujete úlovok z obchodov a začnete doma opätovne skúšať. No a zrazu sa tá blúzka nejaví až tak úžasná. Nemala v obchode trochu živšiu farbu? Čím to je, že oblečenie v skúšobnej kabínke vyzeralo oveľa krajšie ako doma pred zrkadlom? Vaše nadšenie z nakupovania zmizne tak rýchlo ako eurá z peňaženky. Ponúkam vám nakupovanie s radosťou. Pretože ak nakupujete so stylistom, nákupmi strávite oveľa menej času. Mám v oku ponuku obchodov a butikov.

Aký je postup

Predstavte si, že ste v nákupnom centre. Zrazu, bez dlhého blúdenia a zvažovania, vojdete do konkrétneho obchodu. Z políc a vešiakov beriete oblečenie, ktoré práve potrebujete. Vchádzate s ním do skúšobnej kabínky. Prezlečiete sa a…vybrané kombinácie vám doslova vyrazia dych. Vyzeráte v nich úžasne, cítite sa krásne a žensky. Nikdy predtým by ste o sebe nepovedali, že môžete pôsobiť tak štýlovo. Navyše nakupovanie trvá len zlomok času oproti celodennému a únavnému maratónu po obchodoch. Toto môžete zažiť jedine s Nakupovaním so stylistom, ktorý dokonale pozná miestne obchody. Vie, čo ponúkajú, a čo sa hodí práve do vášho šatníka.

 • Ktoré strihy svedčia vašej postave
 • Ktoré farby zvýraznia vašu prirodzenú krásu
 • Ktoré kúsky oblečenia navzájom ladia a dodajú vám iskru a štýl

Čo získate?

Predtým, než sa spolu pustíme do nakupovania, sa s vami porozprávam. Chcem vedieť, čo máte radi, v akom oblečení sa cítite príjemne, čomu sa venujete, a aké sú vaše očakávania od Nakupovania so stylistom. Či potrebujete nakúpiť sezónne oblečenie alebo vo vašom živote nastala určitá zmena, ktorej chcete prispôsobiť šatník. Potom prídu na rad samotné nákupy. Ukážem vám konkrétne oblečenie, ktoré vám dodá iskru a podčiarkne vašu charizmu. Farby a strihy, ktoré vám pristanú, sú samozrejmosťou. Už žiadne dlhé blúdenie. Navyše vám ukážem, ako môžete nakúpiť kvalitné veci a pritom nezruinovať rodinný rozpočet.

Nakupovanie so stylistom trvá:

 • 2 hodiny – ak si vyberiete Malý nákupný deň,
 • 4 hodiny – ak si vyberiete Veľký nákupný deň.
 • Nadčasové oblečenie, ktoré vám vydrží viac než jednu sezónu
 • Oblečenie, ktoré vám dokonale padne, čo sa týka farieb a strihov
 • Kombinácie, ktoré zvýraznia vaše prednosti a "zamaskujú" to, čo nechcete, aby bolo vidieť
 • Ušetríte čas, pretože prieskum trhu spravím za vás
 • Do obchodu prídete na hotové, žiadne celodenné hľadanie vysnívaného oblečenia sa nekoná
 • Ušetríte peniaze. Ukážem vám, kde nakúpite kvalitné oblečenie za prijateľnú cenu
 • Nákup oblečenia, s ktorým budete spokojná aj doma, nielen v skúšobnej kabínke
Práca ma baví

Styling a poradenstvo